Шестерня з валом для мясорубки Moulinex MS-5775439
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moulinex |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 22mm |
| Діаметр великого кільця | 82mm |
| Зуби великого кільця | Прямі |
| Кількість зубців великого кільця | 46 |
| Розміри валу | 16x72mm |
| Тип шестірні | З валом |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴





