Двигун для пилососа VC07W0472AF Whicepart 2000W D=130/84mm H=27/113mm (універсальний)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whicepart |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 113 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Мощность | 2000 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 745 ₴




