Двигун для миючого пилососа MPM-B Ametek 1200W D=144/80mm H=69/175mm (універсальний)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ametek |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 175 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 144 mm |
| Мощность | 1200 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | Миючий |
Информация для заказа
- Цена: 2 695 ₴




