Двигун для пилососа Samsung DJ31-00005H 1560W D=135/84mm H=35/102mm (з виступом)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 102 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 135 mm |
| Мощность | 1560 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Є |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 1 135 ₴





