Двигун для пилососа VAC035UN SKL 1400W D=130/84mm H=34/109mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKL |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 109 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Мощность | 1400 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Суха |
| Тип пилососу | Класичний (сухе прибирання) |
Информация для заказа
- Цена: 775 ₴






