Шестерня велика для м'ясорубки Braun 67000898
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Braun |
| Вид запчасти | Шестерня |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота великого кільця | 11mm |
| Висота малого кільця | 17mm |
| Діаметр великого кільця | 83mm |
| Діаметр малого кільця | 19mm |
| Зуби великого кільця | Косі |
| Зуби малого кільця | Косі |
| Кількість зубців великого кільця | 104 |
| Кількість зубців малого кільця | 9 |
| Общая высота | 33mm |
| Тип шестірні | Велика |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴





