Амортизатор бака для пральної машини Electrolux 80N 1322553015
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Вид запчасти | Амортизатор |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстань між осями у розтягнутому стані | 265mm |
| Відстань між осями у складеному стані | 185mm |
| Діаметр отворів | 11mm |
| Сила опору (жорсткість) | 80N |
| Тип товара | Запчастина |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴




