Двигун для миючого пилососа DeLonghi 5119110031 Domel 1600W D=131/92mm H=28/129mm
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Domel |
| Вид запчасти | Двигатель |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 129 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 131 mm |
| Мощность | 1600 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Нет |
| Тип збирання | Волога |
| Тип пилососу | Миючий |
Информация для заказа
- Цена: 2 450 ₴






